مشاوره در انجام پروژه های بینایی ماشین صنعتی   

برای اجرای یک سیستم ویژن نیاز است تا آنالیز های مختلفی برای طراحی سیستم بینایی ماشین انجام شود. تجربه ی ما نشان می دهد که تعداد زیادی از پروژه ها به دلیل عدم دانش کافی در زمینه تحلیل ، طراحی ،  انتخاب تجهیزات و برنامه نویسی با شکست مواجه می شوند و یا هزینه های بسیار زیادی را متحمل می گردند. تیم ویژن سیستم با بهره گیری از متخصصان با تجربه می تواند در موارد مختلف جهت اجرای دقیق و اصولی یک سیستم ویژن برای کنترل کیفیت محصولات به شما مشاوره دهد.

امکان سنجی انجام پروژه

انواع عیوب محصولات خود را به ما بگویید تا متخصصان ما آن را آنالیز کرده و تخمینی از قیمت، زمان اجرا ، نمونه های مشابه و… در اختیار شما بگذارند.

انتخاب دوربین و لنز صنعتی

شما بسته به نیاز خود می توانید از دوربین های صنعتی ، دوربین های لاین اسکن یا  دوربین های هوشمند استفاده نمایید.  برای انتخاب هر یک از این دوربین ها مواردی نظیر رزولوشن ، سیاه سفید و رنگی ، سرعت عکس برداری بایستی بررسی گردد. تحلیل موارد مختلف به شما کمک می کند تا بهترین دوربین را از نظر کارایی و قیمت انتخاب نمایید.

انتخاب لایت  

یکی از موارد مهمی که در پروژه های بینایی ماشین کمتر مورد توجه قرار می گیرد انتخاب لایت است. بدون نور پردازی بهینه انجام یک پروژه بینایی ماشین با مشکلات زیادی روبرو می شود. برای نورپردازی باید انواع منابع نور در بینایی ماشین را بشناسید و تکنیک های نورپردازی را یاد بگیرید. در برخی موارد نور پردازی باید به گونه ای انجام شود که ویژگی مورد نظر ما در تصویر برجسته شود.

نرم افزار

نرم افزار هالکن یک نرم افزار قدرتمند در زمینه ی برنامه نویسی سیستم های بینایی ماشین است. این نرم افزار که مخصوص محیط صنعتی طراحی شده است داری سرعت بالا ، قابلیت اتصال به انواع دوربین ها و مثال های متعددی در زمینه ی کنترل کیفی محصولات مختلف است . شما می توانید این نرم افزار را به طور رایگان از سایت ما دانلود کنید و آموزش کار با این نرم افزار قدرتمند را دریافت نمایید. شما همچنین می توانید تصاویر محصول خود را برای ما ارسال نمایید تا برنامه ی مورد نظر را برای شما بنویسیم.

درخواست مشاوره جهت انجام پروژه های بینایی ماشین صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *