خدمات پروژه ای

بسته به نیازها و شرایط شما ما خدمات مختلفی را در زمینه بینایی ماشین صنعتی ارائه می دهیم.

مشارکت در انجام پروژه های بینایی ماشین

تیم ویژن سیستم، پیشرو در حوزه برنامه نویسی و پردازش تصویر صنعتی، با دانش فنی عالی و سابقه‌ای حرفه‌ای درخشان، آماده به همکاری و مشارکت در پروژه‌های بینایی ماشین می‌باشد.
یکی از مهمترین خدمات ما شامل برنامه نویسی پیشرفته و توسعه نرم افزار های بینایی ماشین صنعتی با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا می‌باشد. تیم ما توانمندی‌های منحصر به فردی را در طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزارها با تمرکز بر بهینه‌سازی و بهبود عملکرد آنها دارد. ما در هر مرحله از فرآیند توسعه، تعهد به کیفیت و رضایتمندی مشتریان را به عنوان اولین اولویت خود قرار می دهیم. 
این تصاویر دو نمونه از پروژه هایی است که برنامه نویسی آنها توسط شرکت بینا پردازش سیستم انجام شده است.

امکان سنجی دقیق پروژه و انتخاب تجهیزات

با توجه به چالش های متعددی که در انجام پروژه های بینایی ماشین وجود دارد، قبل از تخصیص هزینه های گزاف لازم است امکان سنجی دقیقی از پروژه داشته باشید.
شرکت بینا پردازش سیستم با سابقه انجام پروژه های موفق بینایی ماشین آماده است تا با بررسی دقیق نمونه خطاهای ممکن و شرایط اجرای پروژه شما را در امکان سنجی دقیق پروژه همراهی کند.

اجرای کامل و صفر تا صد پروژه های بینایی ماشین

شرکت بینا پردازش سیستم، با برخورداری از سابقه سال‌ها تجربه و تخصص، آماده است کلیه مراحل پروژه شما  را بر عهده بگیرد. از امکان سنجی، تهیه و نصب تجهیزات، نوشتن برنامه تا توسعه نرم‌افزار اختصاصی شما. با اطمینان، پروژه‌های بینایی ماشین و کنترل کیفیت خود را به ما بسپارید.
علاوه بر این خدمات، شرکت ما از طریق آموزش اپراتورها در زمینه نگهداری از سیستم و استفاده از نرم‌افزار، شما را همراهی خواهد کرد و تا سه ماه پس از نصب و پیاده سازی پروژه، به صورت رایگان از خدمات پشتیبانی نیز برخوردار می شوید . انتخاب ما، انتخاب اطمینان و کیفیت است.
در اینجا دو نمونه از پروژه هایی که صفر تا صد آنها را شرکت ما بر عهده داشته مشاهده می کنید.